Heykel Yapımı Kullanım Koşulları

Heykel Yapımı Kullanım Koşulları

Heykel Yapımı web sayfamızda var olan hizmetler Doğan Sanat Heykel Atölyesi Heykeltraş Volkan DOĞAN (bundan sonra "Doğan Sanat" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve sayfanın yasal sahibi Doğan Sanat olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Doğan Sanat'a aittir.

Sitemizin kullanım koşullarını Doğan Sanat gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak bu web sitesinde yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Web sayfamızın hizmetlerinden yararlanan ve bu siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Doğan Sanat tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Doğan Sanat, bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Hizmetlerin Kapsamı

Doğan Sanat'ın, bu site üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle daha önceden hazırlanan ve satış işlemi tamamlanan işlerden oluşmakta olup, bu çalışmalar örnek olarak gösterilmesi amacıyla sitede yayınlanmaktadır.

Bu web sitesi üzerinden herhangi bir e-ticaret yada siparişle satış işlemi yapılmamakta olup, sadece resim galeri ve benzer ürün örneği teşkil etmesi için kurulmuştur.

Doğan Sanat'ın, Heykeltraş internet sitesi üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere; Doğan Sanat'a ait www.heykeltras.net adresinde sunulan heykel ürünlerinin; kullanıcılar tarafından gerekli sözleşmeler hazırlandıktan sonra, sözleşmede kurulum dahil ise hazırlanan ürünün kurulumunu yapmakta sorumludur. Kısacası satış işlemi site üzerinden değil, tamamen yapılacak görüşme sonrası belirlenecektir.

Doğan Sanat, site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri sitede yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş sayılır.

Web sitede yayınlanan tüm resimler ve içerikler tamamen Doğan Sanat tarafından üretilip tasarlanıp yayınlanmaktadır. Bu itibarla bu resim ve içeriklerin kullanım hakları sadece Doğan Sanat'a aittir. Doğan Sanat'a ait web siteler haricinde hiç bir sitede kullanılması yasaktır.

Ana Sayfa Gizlilik Sözleşmesi Atölyemizden İletişim Kullanım Koşulları Teslimat & İade

Heykel Yapımı Hizmet Hattımız 08:00 ile 22:00 Saatleri Arası Aktiftir. E-Posta: bilgi@doganheykel.com | Telefon : 0535 607 04 77
Heykel Yapımı Kullanım Koşulları - Copyright 2017 ©

Heykeltraş Facebook Heykeltraş İnstagram Heykeltraş Youtube Heykeltraş Whatsapp